MIX d.o.o. l Trgovina z gradbenim materialom l Trgovina z instalacijskim materialom 
Izdelkov: 0
Znesek: 0.00EUR
 

VELIKA IZBIRA GRADBENEGA MATERIALA

V podjetju MIX d.o.o. vam nudimo:

Gradbeni material
Instalacijski material
Orodje
Svetovanje pri nakupu in gradnji

MIX d.o.o. l Prodaja gradbenega materiala

KOTLI NA PELETE



                    

 

Nudimo vam veliko izbiro kotlov na pelete (možnost subvencije),
kotli na pirolizo, kotli na polena, kotli na plin, kotli na olje


MIX d.o.o. l ogrevanje l kotli l kotli na pelete

                                                RAZPRODAJA RAHLO
                                                  POŠKODOVANIH
                                                     RADIATORJEV POPUST
                                                 
do -60%
                                  Za več infomacij pokličite na 01/513-13-52
 

Kategorije

 

Informacije

 

Aktualno

več
 

Poslovne enote

Poslovna enota Ljubljana - sedež podjetja

MIX d.o.o.
Stegne 15
1000 Ljubljana
email: info@mix.si

Odprto:
PON – PET: 7h – 17h
SOB: 7h – 12h


Oddelek Gradbenega
materiala

Tel :  01/513 13 46
Fax : 01/513 13 49
e-mail : gradbeni@mix.si

Oddelek Strojnih instalacij
Tel :  01/513 13 52
Fax : 01/513 13 54
e-mail : instalacije@mix.si

Računovodstvo:

Majda Samec
Tel.:  01/513 13 42
Fax : 01/511 12 48
e-mail: majda.samec@mix.s
i

Marketing:
Jure Prhaj
Tel : 0590 75 279
e-mail: jure.prhaj@mix.si

 
 
 
 
 

   

Poslovna enota Velenje

MIX d.o.o.
PE VELENJE

Kosovelova ulica
3320 Velenje
Tel :  03/898 60 52
Fax : 03/898 60 55
e-mail: velenje@mix.si

Odprto:
PON – PET: 7h – 17h
SOB: 7h – 12h

Vodja PE:
Sebastjan Ajlec, oec
Tel.: 03/898 60 56
Mobitel: 041/652 235
e-mail: sebastjan@mix.si          

GPS koordinate:
N46 22.204
E15 07.869

         

Poslovna enota Ponikve

MIX d.o.o.
PE PONIKVE

Ponikve 96
1312 Videm Dobrepolje
Tel :  01/788 71 90
Fax : 01/788 71 92
email: ponikve@mix.si           

Odprto:
PON – PET: 7h – 18h
SOB: 7h – 13h

Vodja PE:
Janez Škulj
Mobitel: 041/344 521
e-mail: janez@mix.si

GPS koordinate:
N45 51.508
E14 38.882


Nadaljuj
 

 

MIX d.o.o.

Stegne 15
1000 Ljubljana
ID št. za DDV: SI45586616
Matična št.: 5305802000
Zavezanec za DDV: DA
01 513 13 46
01 513 13 49
info@mix.si